Sposoby na problemy

Hejka,

dzisiaj chcielibyśmy pomówić z Wami o tym, jak czasem można uciec od  swoich problemów. Na pewno każdy z was czasem ma swoje wewnętrzne problemy. I to całkiem normalne, każdy człowiek je ma i nikt ich nie uniknie. Według mnie dobrym sposobem na chwilowe zniknięcie , jest uprawianie sportu. Ja najbardziej preferuje rower, kiedy jadę wzdłuż linii morza czując woń świeżego, morskiego powietrza bardzo odświeża mi to umysł. Potem wracam do domu i od razu czuję się już o wiele lepiej. Na pewno bardzo sprawdzonym sposobem jest po prostu rozmowa ze swoim najlepszym/najlepszą przyjaciółką/przyjacielem. Na pewno taka szczera rozmowa zrobi każdemu dobrze. Pamiętajcie jednak, aby nie dusić swoich problemów w sobie, gdyż to jeszcze bardziej pogarsza sytuację. :)

 

Więc to były nasze pomysły na zapomnienie przez chwile o swoich problemach. Może wy macie jakieś lepsze? Chętnie się o nich dowiemy!!! Piszcie śmiało w komentarzach. :)

2 przemyślenia nt. „Sposoby na problemy

  1. Kocyk, książka i kawa…najlepsze leniwe sposoby na zapomnienie o problemach, książka absolutnie wesoła musi być (choć nie jest to warunek konieczny). Polecam np. Ostatnią Arystokratkę :-)

    1. hej,
      dzękujemy za komentarz jak mówiliśmy w naszym niedawnym poście to one są dla nas bardzo ważne. I na pewno wypróbujemy twojego sposobu na zapomnienie o swoim problemie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>