Ważne!

Hejka,

już od początku istnienia naszego bloga prosimy Was o jedną, bardzo prostą, a dla nas bardzo motywującą rzecz - komentarze. Bardzo Was z całego serca prosimy – gdy widzisz naszego posta, napisz chociaż krótki komentarz, nawet tylko :) . My, gdy zobaczymy Wasze :) będziemy mieli więcej motywacji do pisania postów.  Brak komentarzy jest równy brakowi motywacji, my na razie mamy jej pełny bak, ale nic nie trwa wiecznie. Każdy w pewnym momencie mówi – nie mam już siły. My, gdy zobaczymy, że nikogo nasze posty nie interesują również będziemy zmuszeni w końcu to powiedzieć. Nie mówmy jednak o przyszłości, pomówmy o teraźniejszości. Każdy z Was, czytający te wypociny, zmuszony jest zostawić jeden, głupi komentarz. Dla Was jest to błahostka, anonimowy komentarz i tyle, a nam poprawia to humor na miesiąc i dłużej.

Jeszcze druga sprawa – mamy drugiego bloga! Jest to blog angielskojęzyczny, jednak posty są prawie takie same, jak tutaj. Jeżeli rozumiecie angielski to zachęcamy Was do odwiedzenia tamtego bloga, gdyż czasami wpisy tutaj i tam różnią się co nieco.

http://vamvlogs.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>