Zwierzęta domowe

Hejka,

dzisiaj postanowiliśmy , że porozmawiamy z Wami o tym, jakie zwierzę domowe wybrać.  Najpopularniejszym zwierzakiem domowym jest oczywiście pies, lecz aby mieć psa musicie dla niego warunki. Jeżeli zdecydujecie się na małego psa musicie zdawać sobie sprawę z tego, że mimo, że jest mały też ma uczucia. Jeżeli nie ma Was cały dzień w domu tak samo jak nam, jest mu smutno cały dzień. Jeżeli zdecydujecie się na większego psa oczywiście również trzeba pamiętać, że tak samo jak te mały psy on też ma uczucia. Lecz z dużymi psami dochodzi jeszcze jeden problem- duże psy często muszą się wybiegać, więc jeżeli nie macie dużego podwórka, tylko mieszkacie w bloku musicie liczyć się z tym, że zawsze Wasz duży pupil wyciągnie was na wieczorną przebieżkę.

Znalezione obrazy dla zapytania pies

Następnym kandydatem na zwierzę domowe jest również popularny kot. Koty nie potrzebują dużo uwagi i często mogą same zostawać w domu na cały dzień same, wystarczy , że zostawisz im miskę z wodą i karmą. Koty doskonale sprawdzają się na działkach, kiedy chcecie pozbyć się myszy. W bloku zazwyczaj spełniają rolę tak zwanego „przytulaka”.

Znalezione obrazy dla zapytania kot

Następnymi kandydatami są rybki. Rybki może nie dostarczą Wam wiele zabawy, ale zawsze można na nie miło popatrzeć. Pamiętajcie , że utrzymanie rybek jest nieco kosztowne. Z góry trzeba zaplanować sobie , że będziecie musieli wydać pieniądze na akwarium ,sam zakup ryb i roślinność. Ale kiedy będziecie już mieli wszystko zorganizowane to widoki są przepiękne.

Znalezione obrazy dla zapytania akwarium rybki

Naszym kolejnym, jak i ostatnim kandydatem jest chomik. Chomik jest bardzo prosty w utrzymaniu, nie trzeba go specjalnie pielęgnować i nie jest drogi w utrzymaniu. Jedyną kosztowną rzeczą, w którą musicie się zaopatrzyć jest klatka.

Znalezione obrazy dla zapytania chomik

A więc to były nasze propozycje na zwierzaki domowe. Może wy macie jakieś lepsze? Piszcie w komentarzach!!! Czekamy na wasze propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>