Jak zacząć uprawiać sport?

Hejka,

w dzisiejszym wpisie chcielibyśmy podpowiedzieć Wam jak zacząć uprawiać sport. Nie narzucamy Wam jaki sport powinniście uprawiać , o tym musicie zadecydować sami. Chcieliśmy jedynie dodać , że  powinniście dobrze się zastanowić o tym jaki sport zaczniecie uprawiać. Jeżeli chcielibyście naszej rady to zapraszamy do postu zatytułowanego „sporty”.

Więc przejdźmy w końcu do naszego dzisiejszego tematu a mianowicie – jak dany sport zacząć uprawiać.

#1 Więc pierwszym sposobem jest znalezienie sobie motywacji. Bez motywacji możemy w ogóle nie zaczynać. Ta motywacja musi być na prawdę silna, ponieważ mimo wszystko połączenie codziennych spraw z uprawianiem sportu jest czasami trudne.

#2. Drugim sposobem jest mierzenie postępów. To znaczy, że kiedy zaczniesz , np. pływać zacznij się warzyć. Jeżeli przez pół miesiąca chodzenia ,np. na basen schudniesz to twoja motywacja wzrasta ponieważ czujesz , że przez następne pół miesiąca uprawiania swojego sportu schudniesz.

#3. Trzeci sposób – to rada dotycząca wyboru sportu. Pamiętajcie, że musicie wybrać sport, którego uprawianie sprawia Wam przyjemność. Na uprawianie sportu trzeba poświęcić trochę czasu, więc robienie czegoś, co Was nudzi lub męczy do niczego fajnego nie prowadzi.

Więc to były nasze sposoby. Może macie jakieś fajne?! Piszcie w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>