Plan na wakacje

Hejka,

dzisiaj znowu o wakacjach. Każdy z nas czeka na wakacje, a gdy już nadchodzą – nuda. Nie mamy pomysłów co robić mimo, że w dni szkolne od pomysłów na lepsze spędzanie czasu pęka głowa. W tym poście pokażemy Wam sposoby, aby nie dopadła Was wakacyjna nuda.

○1. Pierwszy sposób to oczywiście DIY, które pokazałam Was w jednym z poprzednich postów. Polecam je wykonać- ja już swoje oczywiście przygotowuję na wakacje.

○2. Drugi sposób to spędzanie czasu na dworze. Starajcie się w te wakacje większość Waszego czasu spędzać na dworze, bo w dni szkolne mimo chęci niestety nie mamy na to czasu.

○3. Trzeci sposób to znalezienie sobie sportu, który możecie uprawiać. Pomoże Wam to nie tylko spędzić fajnie czas, ale również w utrzymaniu kondycji.

○4. Nie zapomnijcie jednak o spontaniczności – takie akcje są zazwyczaj najlepsze! Co jakiś czas nikomu nie zaszkodzi odłożenie kalendarza na bok i zrobienie czegoś spontanicznego.

To były nasze pomysły, czekamy na Wasze propozycje!

3 przemyślenia nt. „Plan na wakacje

  1. Jak zwykle świetne pomysły – przy okazji polecam Wam scrapbooking (tyle że zamiast albumu można wykorzystać pamiętnik) oraz prowadzenie bullet journal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>