Kroniki Wardstone… Książka na nudę

hejka,

dzisiaj powracamy do Was z nietypowym postem. Ponieważ od pewnego czasu zacząłem czytać tomy książki pt. Kroniki Wardstone. Obecnie możemy wybrać w księgarni 13 książek.

Opowiedzmy troczę o książce. Książka można powiedzieć , że jest z gatunku fantasy. Akcja rozgrywa się w dawnych czasach. Kiedy ludzie wierzyli w różne bóstwa , mrok I tego typu rzeczy. Wydarzenia toczą się głównie w wiosce chipenden. Głównymi bohaterami są Stracharz (John Gregory) , Tom Ward (uczeń stracharza) oraz Alice (przyjaciółkaToma). Alice jest ciekawą postacią , wywodzi się z klanu czarownic i praktykowałą u swojej ciotki (Kościstej lizzie). Alice jednak wybrałą światło a nie mrok. Bez dziewczyny Tom wraz ze swoim mistrzem wiele razy mogli by zginąć. Mimo to Stracharza nadal nie chce zaufać dziewczynie.

Książka na prawdę potrafi wciągnąć. Jeżeli macie wolną chwilę , albo jeśli po prostu się nudzicie ta książka na pewno umili Wam czas. Pamiętajcie jednak , żę kroniki Wardstone są nieco krwawą książką. Więc jeżeli nie chcecie mieć sennych koszmarów sięgnijcie po coś łagodniejszego.

Więc to byłą można powiedzieć bardzo krótka recenzja. Mamy nadzieję , żę Wam się podobała. Piszcie swoje zdanie w komentarzach. I pamiętajcie , żę to nasza taka pierwsza recenzja książki. Do następnego posta!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>