Kąt dla gadżeciarzy – Thermomix

Hejka,

w dzisiejszym poście chcielibyśmy dla Was zrecenzować urządzenie, dzięki któremu gotowanie staje się dużo prostsze – Thermomix.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne ułatwiające przyrządzanie najrozmaitszych potraw, od zup, przez desery, aż po zróżnicowane dania główne. W Thermomix’ie wbudowana jest książka kucharska, mozna tez dokupić czipy z przepisami, dzięki czemu wszystkie przepisy mamy pod ręką.

Thermomix pokazuje i odmierza składniki, które mamy dodawać, skracając naszą pracę do minimum. Nie musimy sobie zawracać głowy miarkami, wagami.

Niestety Thermomixa nie można kupić stacjonarnie w żadnym sklepie. Możecie jednak wykupić prezentację, czyli ludzi którzy przyjadą do Waszego domu i pokażą jak gotować uzywajac tego urządzenia. Podczas takiej prezentacji będziecie mogli kupić Thermomix’a.

IMG_2535

Thermomix jest to urządzenie dosc spore,  jednak są specjalne torby na nie, żeby móc zabrać je że sobą na wyjazd.

Thermomix posiada, jak zapewnia producent, 12 funkcji : ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie.

Myślę, że Thermomix jest wart jego, niestety wysokiej ceny. Odkąd go mamy gotowanie stało się prostsze i szybsze, jednak że nie jest to post sponsorowany musimy wspomniec również o jego wadach, a mianowicie :

- rozmiar ( jest naprawdę ogromny)

- cena (niestety jest strasznie drogi)

Jezeli chcecie przeczytać więcej na temat tego urządzenia zapraszamy na stronę producenta: http://thermomix.vorwerk.pl/strona-glowna/

Post nie byl sponsorowany, a opinia wyrażona o danym urządzeniu jest naszą własną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>