Tajlandia #3

 

Hejka,

dzisiaj wracamy do Was z kolejnym postem z serii „Tajlandia”. Ten post nie będzie się znacząco różnił od poprzedniego z tego powodu, że krajobraz nie zmienia się pod dużym stopniem. Ale zapraszam do czytania i mam nadzieje , że Wam się spodoba.

Znalezione obrazy dla zapytania ko phangan

Wiec może powiem wam trochę o miejscu w którym byłem. Miejscowość ta nazywa się Ko phangan. Można powiedzieć, że nie była to jednak miejscowość a wyspa. Jak pamiętacie z poprzedniego postu ostatnio byłem w miejscowości Khao-sok , aby dostać się na wyspę ko-panghan trzeba przeprawić się promem. Jak już o tym wspomniałem to powiem jakie promy mamy do wyboru. Jeżeli macie chorobę morską i nie chcecie, aby Wami kołysało podczas jazdy to polecam około 2,5 godzinny prom , który jest większy i nie odczuwa się żadnego kołysania. Natomiast jeżeli nie macie choroby morskiej to polecam wam szybki 1,5 godzinny prom catamaran. Mimo , że catamaran jest szybki trzeba dodać , że można na nim wytrzymać bez wymiotowania. Kiedy dotrzemy na wyspę polecam wam hotel Tanoy Garden Hotel. Można powiedzieć, że nie jest to hotel a zbiorowisko domków. Mimo , że domki nie były wyposażone w plazmy ani tego typu rzeczy to , to jak zachowywała się obsługa nam to wynagrodzi. W tym hotelu na prawdę można poczuć się jak w domu.

Znalezione obrazy dla zapytania ko phangan

Teraz trochę o samej wyspie , na pewno nie należy ona do tych mniejszych. Jeżeli chcecie być niezależni od taksówek to polecam Wam wynajęcie skutera. Skuter jest niewielkim wydatkiem finansowym, ponieważ za jeden dzień płacimy 250 batów czyli około 25 zł. Jeżeli chcecie pozwiedzać rafy koralowe to polecam Wam wynajęcie własnego przewodnika, o którego można spytać się w hotelu. Posiadanie takiego przewodnika zapewni Wam to, że dotrzecie do takich miejsc, o których wiedza tylko mieszkańcy wyspy.

 

Wiec to był nasz trzeci , jak i ostatni post z tej serii. Mamy nadzieje , że Wam się podobała. Dajcie znać w komentarzach. I zdradzę , że za jakiś czas dodamy podobna serię postów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>