Recenzja filmowa #2

Hejka,

Wiec dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym postem z serii „Recenzje Filmowe”. Dzisiejszym recenzowanym filmem będzie „Spider-Man Homecoming”.

Znalezione obrazy dla zapytania spiderman homecoming

Ten amerykański film został wyreżyserowany przez Jon’a Watts’a. Główną rolę Spider-Mana pełni Tom Holland. Moim zdaniem swoją role odegrał znakomicie i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Ważną funkcje w filmie pełni również niejaki – Vulture czyli Michael Keaton. Jego postać walczy ze Spider-Manem, głównie o skrzynki z materiałami kosmicznymi pozyskanymi z poprzedniego ataku kosmitów na miasto. Zasadniczą rolę pełni również Ironman, czyli Robert Downey JR. W filmie jako Ironman jest on mentorem Spider-Mana. Bez niego nasz główny bohater nie miałby swojego odlotowego stroju. Mimo to Peter Parker olewa jego niektóre zakazy , dlategoTony Stark postanawia odebrać Peterowi jego kostium,  przez co chłopak bardzo się załamuje. Ale mimo to Spiderman nadal walczy z Vulture.

Film jest na prawdę świetny. Wiec jeżeli chcecie miło spędzić wieczór z dziewczyną lub bez to ten film na pewno umili Wam czas.

Jeżeli chcecie poznać koniec tej historii zapraszam Was do obejrzenia filmu. Jak zawsze mamy nadzieje , że nasza recenzja Wam się podobała!!! Napiszcie swoją opinię w komentarzu.Do następnego posta !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>