Recenzja filmowa #3

Hejka,

dzisiaj powracamy do Was z kolejnym postem z serii „recenzja filmowa”. Recenzowanym przez mnie filmem w tym poście będzie film „Chata”. Jest to dramat fantasy , który na prawdę może chwycić nasze serca. Więc zapraszam do czytania.

Zanim jednak przejdziemy do posta bardzo chcemy Wam podziękować, ponieważ wczoraj nasz blog został wyświetlony 1000 razy! Bardzo nas to cieszy i jesteśmy mega wdzięczni za to, że czytacie nasze posty. Zależy nam na tym, żeby nasz blog był jak najlepszy DLA WAS, dlatego bardzo prosimy, abyście w komentarzach pisali co powinniśmy zmienić, dodać itd. na blogu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a teraz przejdźmy do wpisu:

Znalezione obrazy dla zapytania chata film

Film jak już mówiłem wywodzi się z gatunku , dramat fantasy. Został wyreżyserowany przez niejakiego Stuart’a Hazeldine’a. Główną rolę Macka odegrał Sam Worthington. Rolę „Papy”, czyli Boga we własnym wcieleniu odegrała Octavia Spencer. Rolę Jezusa odegrał Aviv Alush.

Film w piękny sposób opowiada historię chłopca, który był bity przez swojego własnego ojca. Ten mały chłopiec wyrósł na odważnego mężczyznę, który założył wspaniałą rodzinę. Mack wierzy w boga, ale nie aż tak mocno, jak jego żona. Pewnego dnia Mack zabiera rodzinę (oprócz żony, która musiała zostać w seminarium) na piknik. W ostatni dzień pikniku Mack zostawia najmniejszą córeczkę Missy samą, ratując swojego syna z opałów, ponieważ zaczął się topić. Kiedy Mack wraca na miejsce, gdzie pozostawił swoją córeczkę pojmuje , że zniknęła. Okazuje się , że małą Missy została zamordowana. Przez ten smutny incydent Mack popada w depresje, lecz pewnego dnia dostaje tajemniczy list, który nakazuje mu jechać w miejsce zamordowania córki, czyli starej Chaty. Wtedy zaczyna się cała akcja filmu. „Papa” czyli Bóg wraz z pomocą jego pomocników (Jezusa i Saraju) pokazują Mackowi,  że musi wybaczyć sobie i zbrodniarzowi, który dopuścił się tej zbrodni.

Z całego serca polecam Wam ten film ponieważ może Wam pokazać życie z całkiem innego punktu widzenia. Takiego punktu, w którym logika nakazuje wybaczyć innym nawet największe zbrodnie.

Więc to był nasz kolejny post z tej serii. Mamy nadzieję żę Wam się podobał. I dajcie znać w komentarzach jak podobał Wam się film i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za 1000 wyświetleń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>