Kot Brytyjczyk…

Hejka,

dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym postem opowiadającym o zwierzętach, głównie o pupilach domowych. W dzisiejszym poście będziemy opowiadać Wam o rasie kotów, która jest niezwykle przyjazna do ludzi. Mówimy tu o kocie brytyjskim.

Znalezione obrazy dla zapytania kot brytyjski niebieski

Ważną rzeczą, która charakteryzuje tą rasę kotów jest to, że zamiast sierści posiada on włosy dzięki czemu nie uczula. Charakter ma bardzo przyjazny, więc jeżeli macie małe dzieci w domu bez problemu nasz kot się z nimi zadomowi. Dzieci mogą go nosić, obracać do góry nogami, ciągnąć za ogon a on tylko popatrzy się na Was błagającymi oczami. Jednak trzeba się liczyć, że większość rasowych kotów to niestety pierdoły, więc jeżeli mieszkacie w mieszkaniu a nie domu uważajcie żeby mieć zamknięty balkon. Za takiego kota nie mało zapłacimy, od 800zł do 1500zł. Ale jak na takiego przyjaciela myślę, że warto.

Więc to był nasz kolejny post o zwierzakach. Mamy nadzieję, że Wam się podobał. Zostawcie swoje zdanie w komentarzach!!! Do następnego posta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>