Śniadania do szkoły.

Hejka,

dzisiaj przychodzimy do Was z 3 propozycjami śniadań do szkoły/ pracy. Zapraszamy:

1) Musli

Musli to jedne z prostszych, ale oczywiście smaczne i pożywne śniadanie. Do przygotowania go potrzebujecie jogurt oraz oczywiście musli. Teraz wystarczy do miseczki nalać jogurt i dosypać musli oraz ewentualnie owoce.

2) Kanapki

Kanapki to najpopularniejsze śniadanie, jest nieskończona ilość możliwych kombinacji dodatków, każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy wie jak robić kanapki, więc nie będziemy Wam podawali przepisu tutaj.

3) Jajecznica

Jajecznice chyba każdy jadł, i wielu z Was na pewno smakuje. Ale czy każdy wie jak ją przygotować? Przygotujcie patelnie, trzy jajka, boczek. Na patelnie wlejcie jajka wraz z boczkiem. Smażcię jajka dopóki się nie zetną. Przynieście na talerz i gotowe!

SMACZNEGO!!

Więc to były nasze propozycje śniadań, które możecie przygotować  przed szkołą. Mamy nadzieje, że Wam się podobały. Piszcie w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>